Logo BIP
Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Gmina Rzeczenica

Wyniki głosowań

Wyniki głosowań na sesji:

Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
10 5 0 0 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Krzysztof Szadziewicz za
2 Stanisław Zajączkowski za
3 Robert Ożański za
4 Grzegorz Karasek wstrzymał się
5 Maria Teresa Wyrwicz wstrzymał się
6 Józef Wojciech Bytner za
7 Anna Kołsut za
8 Marian Greczyło za
9 Eugeniusz Kosarczuk za
10 Hanna Udycz za
11 Józef Znaczko za
12 Lucyna Meironk wstrzymał się
13 Janusz Skrzypczak za
14 Nina Willmetts wstrzymał się
15 Natalia Reflińska wstrzymał się
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
10 5 0 0 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Krzysztof Szadziewicz za
2 Stanisław Zajączkowski za
3 Robert Ożański za
4 Grzegorz Karasek wstrzymał się
5 Maria Teresa Wyrwicz wstrzymał się
6 Józef Wojciech Bytner za
7 Anna Kołsut za
8 Marian Greczyło za
9 Eugeniusz Kosarczuk za
10 Hanna Udycz za
11 Józef Znaczko za
12 Lucyna Meironk wstrzymał się
13 Janusz Skrzypczak za
14 Nina Willmetts wstrzymał się
15 Natalia Reflińska wstrzymał się
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
15 0 0 0 0
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
15 0 0 0 0
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
13 2 0 0 0
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
0 0 15 0 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Krzysztof Szadziewicz przeciw
2 Stanisław Zajączkowski przeciw
3 Robert Ożański przeciw
4 Grzegorz Karasek przeciw
5 Maria Teresa Wyrwicz przeciw
6 Józef Wojciech Bytner przeciw
7 Anna Kołsut przeciw
8 Marian Greczyło przeciw
9 Eugeniusz Kosarczuk przeciw
10 Hanna Udycz przeciw
11 Józef Znaczko przeciw
12 Lucyna Meironk przeciw
13 Janusz Skrzypczak przeciw
14 Nina Willmetts przeciw
15 Natalia Reflińska przeciw
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
0 0 15 0 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Krzysztof Szadziewicz przeciw
2 Stanisław Zajączkowski przeciw
3 Robert Ożański przeciw
4 Grzegorz Karasek przeciw
5 Maria Teresa Wyrwicz przeciw
6 Józef Wojciech Bytner przeciw
7 Anna Kołsut przeciw
8 Marian Greczyło przeciw
9 Eugeniusz Kosarczuk przeciw
10 Hanna Udycz przeciw
11 Józef Znaczko przeciw
12 Lucyna Meironk przeciw
13 Janusz Skrzypczak przeciw
14 Nina Willmetts przeciw
15 Natalia Reflińska przeciw
Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw Głosy Nieoddane Nieobecni
0 0 15 0 0
Nr Imię i nazwisko Głos
1 Krzysztof Szadziewicz przeciw
2 Stanisław Zajączkowski przeciw
3 Robert Ożański przeciw
4 Grzegorz Karasek przeciw
5 Maria Teresa Wyrwicz przeciw
6 Józef Wojciech Bytner przeciw
7 Anna Kołsut przeciw
8 Marian Greczyło przeciw
9 Eugeniusz Kosarczuk przeciw
10 Hanna Udycz przeciw
11 Józef Znaczko przeciw
12 Lucyna Meironk przeciw
13 Janusz Skrzypczak przeciw
14 Nina Willmetts przeciw
15 Natalia Reflińska przeciw